Állásajánlatok

Kedves Érdeklődő,

Csapatunk bővítéséhez üzletkötőt keresünk Spanyolországba.

A Licon Kft 2006 óta foglalkozik szemüvegkert és napszemüveg nagykereskedelemmel Magyarországon.
Több európai márka képviselete mellett ,saját márkáinkat forgalmazzuk több mint 400 magyar optikában 3 üzletkötővel, de jelen vagyunk Romániában és Szlovákiában is 1-1 üzletkötővel.

A MOTOEYE saját fejlesztésű, szabadalmaztatott márkánk, amely kifejezetten motorosoknak készült speciális szemüvegkeret.
A MOTOEYE termékeknek jelenleg nincsen versenytársa sehol a világban.
A márka forgalmazását idén áprilisban kezdtük Magyarországon és már 70 optika értékesíti sikerrel.
Célunk hasonló sikereket elérni Spanyolországban is.
Ehhez a munkához keresünk csapattagot.

A munkavégzés helye:

  • Spanyolország, elsősorban Madrid és környéke

A munkakör jellege:

  • Független vállalkozó, vagy alkalmazott

Feladatok:

  • Részvétel szakmai kiállításokon (pl.: https://dosruedas.feriavalencia.com/)
  • Időpont szervezés optikai és motoros üzletekhez
  • Optikák és motorosboltok személyes látogatása, mintakollekció bemutatása
  • Értékesítés, megrendelések online rögzítése
  • Az optikákban dolgozó személyzet betanítása
  • Heti riportok készítése
  • Aktív részvétel a spanyolországi aktivitásaink szervezésében, lebonyolításában

Az ideális jelölt:

  • Folyékonyan beszél magyarul és Spanyolul
  • Fiatal, dinamikus életvidám
  • Rendelkezik értékesítői tapasztalattal
  • Őszinte
  • Céltudatos
  • Jó csapat játékos, de képes és szeret önállóan dolgozni
  • Kereskedő beállítottságú

Előnyök:

  • Motorozik, vagy kedveli a motorozást
  • Szemüveges
  • Rendelkezik piac ismerettel, élő kapcsolatrendszerrel
  • Kiépített vevőkör

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jutalék
  • Képzés Magyarországon
  • Egy olyan márkát, aminek nincs versenytársa
  • 2000 optikát tartalmazó adatbázist
  • Jól működő online ERP rendszert
  • Teljes mintakollekció (bőrönd + keretek)
  • Profi, fiatalos és családias csapat
  • Lehetőség szakmai fejlődésre, előre lépésre
  • A munkavégzéshez közvetlenül szükséges eszközöket (notebook, vezeték nélküli mini vonalkód olvasó stb...)

A jelentkezés feltételei:

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél

Várjuk jelentkezésedet az info@motoeyeoptical.com vagy a licon@licon.hu címre.

Üdvözlettel,

MOTOEYE csapata

FELPRÓBÁLÁS OTTHON

Zavartalanul, kényelmesen felpróbálhatod termékeinket otthonodban. Rendeld meg a neked tetsző modellt (egyszerre akár többet is), próbáld fel és válaszd ki a megfelelőt. Amire nincs szükséged küldd vissza. A termékek árát a szállítási költséggel együtt visszatérítjük. A visszaküldés részleteit a INFO menü VISSZAKÜLDÉS alatt az ELÁLLÁS pontban találod, vagy kattints IDE és kövesd az "ELÁLLÁS" pontban leírtakat.

FELPRÓBÁLÁS ÜZLETBEN

Ha úgy érzed segítségre van szükséged, fáradj be egy MOTOEYE viszonteladóhoz, ahol készségesen segítenek neked megtalálni a megfelelő modellt. Az üzletek felsorolását az ÜZLETKERESŐ menüpontban találod, vagy IDE kattintva éred el.

DIOPTRIÁS LENCSE

A MOTOEYE keretek nem igényelnek speciális lencsét. Akár a megszokott dioptriás lencsédet is kérheted optikusodtól. Válaszd ki a megfelelő modellt, majd keress fel egy számodra szimpatikus optikát, ahova vidd magaddal MOTOEYE szemüvegkeretedet. Bármely optikában elkészítik neked a megfelelő dioptriás lencsét, de választhatsz hivatalos MOTOEYE viszonteladóink közül is az ÜZLETKERESŐ menüpontban, vagy IDE kattintva.

... ÉS HA MÉGSEM JÖTT BE

Nálunk kockázat nélkül vásárolhatsz, mert ha valamiért mégsem szeretnéd megtartani a terméket, az átvételtől számított 14 napig indoklás nélkül visszaküldheted és visszaadjuk a teljes vételárat a szállítási költséggel együtt. A visszaküldés részleteiről a INFO menüben a VISSZAKÜLDÉS pont alatt az ELÁLLÁS részen olvashatsz, vagy IDE kattintva érheted el.